Koç EMBA

Koç Executive MBA Programı 1994 yılında, Türkiye'nin ilk Executive MBA programı olarak kurulmuştur. Koç Executive MBA Programı Türkiye'den ve bölgemizden Financial Times sıralamalarında yer alan ilk programdır.

Koç İşletme Enstitüsü olarak global ölçekte tanınmış bir mükemmeliyet merkezi olmak vizyonumuz doğrultusunda en yüksek akademik standartları devam ettirmeye kararlıyız.

Koç Executive MBA Programının saygınlığının temelinde titizlikle hazırlanmış müfredatı, seçkin öğretim üyeleri ve parlak öğrencileri bulunmaktadır. Günümüz işverenleri Koç Executive MBA Programının hem katılımcı bazında hem de bağlı bulunan kurum bazında büyük dönüşümler sağlayan bir tecrübe olduğuna inanıyor.

Executive MBA Programımız üstün müfredatı, uzman öğretim üyeleri, geniş iş bağlantıları ve modern imkanlarıyla günümüzün ve geleceğin liderleri için değerli bir yatırımdır.

Uluslararası Saygınlığa Sahip Öğretim Üyeleri

Koç Executive MBA öğretim üyeleri; tanınmış akademisyenler, kendini öğretime adamış profesörler ve ünlü danışmanlardan oluşmaktadır. Bütün öğretim üyeleri kapsamlı uluslararası eğitim ve deneyim geçmişine sahiptir. Bu uluslararası deneyim ve akademik çalışmalar okulun dünya çapında saygınlığını arttırma amacına büyük katkı sağlamaktadır.

Şirketler için Yatırım

Şirketler sürekli olarak yönetici pozisyonlarıyla ilgili insan kaynakları stratejilerinde zorluklarla karşılaşmaktadır. 200'den fazla şirket yöneticilerine Koç Executive MBA Programında sponsor olmuştur. Program kapsamındaki yönetici sponsorluğu şirketle kuvvetli bağlar kurulmasını sağlar.

Özenle Hazırlanmış Bir Müfredat

Koç Executive MBA programı; iş ve yönetim teorisinin temel prensipleri olan ekonomi, muhasebe, iş stratejisi, yönetim ve karar verme bilimi, finans, pazarlama, operasyon yönetimi, yönetim bilgi sistemleri ve uluslararası işletme konuları üzerinde yoğunlaşmaktadır. Stratejik sezgileri yüksek, birden çok birimde deneyim sahibi, global bakış açısına sahip ve dünya çapında bir lider için gerekli analitik ve informatik yeteneklerle donanmış MBA mezunları yetiştiriyoruz.