CEMS mezunlar ağı, 2011 yılında 7000 üyeye ulaşmıştır. Bu rakam, dünyanın her tarafında daha fazla öğrenciler mezun oldukça hızla artmaktadır.

Aşağıda bazı mezunların CEMS MIM tecrübeleri yer almaktadır:

Melis Zıpkınkurt, KOÇ CEMS Öğrenci Birliği Temsilcisi
Koç Üniversitesi
İş Yönetimi & Ekonomisi ’09

KOÇ CEMS MIM, Uluslararası işletme kariyerlerine iyi bir başlangıç yapmak isteyen yeni mezunlar için mükemmel bir fırsat. KOÇ CEMS MIM, dünyanın dört bir yanında en iyi akademik kurumlar ve küresel şirketler ile çalışma imkanı sunuyor.

Her ne kadar çok emek isteyen bir program olsa da bilgimi ve yönetim becerilerimi genişletirken farklı ülkelerden insanlar ile çalışmak ve sınırlar ötesi ağlar oluşturmak bu mücadeleyi değerli kılıyor!

Ege Karayel, KOÇ CEMS Türkiye Kulübü Kurucu Başkanı
İstanbul Teknik Üniversitesi
Kontrol Mühendisliği

Mühendislik altyapısı olan biri olarak, KOÇ CEMS MIM programına alışmak düşündüğüm kadar zor olmadı. KOÇ CEMS MIM, birinci sınıf bir Uluslararası İşletme Yüksek Lisans Programından çok daha fazlasıdır. Dostane ve profesyonel bir ortam sunmaktadır. Program sayesinde, yönetim becerilerimizi geliştirirken, Uluslararası profesyonel ağımızı genişletiyoruz. CEMS bize çokkültürlülük ve uluslararasılık konularında farkındalığımızı artırma imkanı sunmaktadır. Ayrıca, KOÇ CEMS MIM, bir sömestr yurtdışında en iyi işletme okullarının birinde okuma fırsatını da tanımaktadır. KOÇ CEMS MIM’de, hırslı bir öğrencinin mezuniyet sonrasında başarısız olmasının imkanı yoktur. KOÇ CEMS MIM’e katılmak, kesinlikle şu ana kadar verdiğim en iyi karardır.