Get Connected

Koç Üniversitesi İşletme Enstitüsü öğrencisi olarak, kendinizi dünyanın önde gelen uzmanları tarafından sunulan eğitimle desteklenen disiplinlerarası bir deneyimin içinde bulacaksınız. Enstitünün sahip olduğu seçkin akreditasyonlar sayesinde ulaşabileceğiniz benzersiz bağlantılar size gerçek anlamda küresel bir deneyim sunacak.

DÜNYA ÇAPINDA 100’ÜN ÜZERİNDE KURUMSAL ORTAK
Kurumsal dünyaya, dünya çapında ayrıcalıklı erişim kazanın
GÜÇLÜ ULUSLARARASI PROFESYONEL AĞLAR
Uluslararası seviyede kariyer fırsatlarınızı geliştirin

CEMS 2022 Mezunlarımıza Tebrikler

Her sene tüm partner okulların katılımıyla gerçekleştirilen CEMS mezuniyet töreninin sonuncusu geçtiğimiz Aralık ayında Kahire Amerikan Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleşti.

Habere Git

Koç Üniversitesi EMBA programıyla dünyada 31’inci oldu

---

Habere Git

Koç Üniversitesi İşletme Enstitüsü’nde Global Network Haftası

Koç Üniversitesi İşletme Enstitüsü’nün de kurucu üyeleri arasında bulunduğu Global Network for Advanced Management ağının Ekim”22 22 Global Network haftası, 17-20 Ekim 2022 tarihleri arasında 8 farklı üniversiteden katılan öğrencilerle gerçekleşti. Katılım sağlayan öğrencilerin üniversiteleri:

Habere Git

Koç Üniversitesi VEKAM Kültürel Mirasın Genç Nesillere Aktarımına Odaklanan Uluslararası Bir Çalıştay Düzenliyor

Koç Üniversitesi Vehbi Koç Ankara Araştırmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi (VEKAM), Türkiye’de kültürel miras alanında çalışanlar için yeni fikirlerin oluşmasını ve sürdürebilir kültürel miras eğitimini destekleyen çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda gerçekleştirilen “Çocuklar İçin Kültürel Miras Çalışmaları” çalıştayının üçüncüsü, 2-3 Kasım

Habere Git

FINANCIAL TIMES’IN EN İYİLER LİSTESİNDE KOÇ ÜNİVERSİTESİ İŞLETME ENSTİTÜSÜ’NDEN REKOR YÜKSELİŞ

Koç Üniversitesi İşletme Enstitüsü, en prestijli yayınlardan biri olan Financial Times’ın tüm dünyadaki işletme okullarının “Executive MBA” (EMBA) programlarını değerlendirdiği sıralamada sağladığı olağanüstü yükselmeyle 31’inciliğe yerleşerek bu yıl da Türkiye birinciliğini korudu. Dünyanın en iyi işletme okullarının yer aldığı bu devler liginde K

Habere Git

Koç Üniversitesi İşletme Enstitüsü 21. yüzyılın liderlerini yetiştirmekten gurur duyuyor. Öğrencilerimizi vizyon sahibi ve sorumlu liderler olarak mezun ediyoruz.

Nida Bektaş
Yönetici Direktör

İşletme Enstitümüz, dünyadaki İşletme Okulları’nın %1’inden azının sahip olduğu ‘Üçlü Taç’ (Triple Crown) olarak adlandırılan çok özel ve prestijli bir statüye ulaşmıştır. Sizleri Koç Üniversitesi İşletme Enstitüsü programlarımızı daha yakından tanımaya davet ediyorum.

Prof. Şuhnaz Yılmaz Özbağcı
Direktör