Get Connected

Koç Üniversitesi İşletme Enstitüsü öğrencisi olarak, kendinizi dünyanın önde gelen uzmanları tarafından sunulan eğitimle desteklenen disiplinlerarası bir deneyimin içinde bulacaksınız. Enstitünün sahip olduğu seçkin akreditasyonlar sayesinde ulaşabileceğiniz benzersiz bağlantılar size gerçek anlamda küresel bir deneyim sunacak.

DÜNYA ÇAPINDA 100’ÜN ÜZERİNDE KURUMSAL ORTAK
Kurumsal dünyaya, dünya çapında ayrıcalıklı erişim kazanın
GÜÇLÜ ULUSLARARASI PROFESYONEL AĞLAR
Uluslararası seviyede kariyer fırsatlarınızı geliştirin

SpeedUpTalent Initiative with McKinsey & Company

We congratulate our students Aleksander Tomala, Ece Mercan Yüksel, Özge Hamamcıoğlu and Saygın Tutaş to their contribution to the global #SpeedUpTalent initiative within the framework of their CEMS Business Project under the academic supervision of Professor Melike Mermercioğlu and with coaching from volunteers from McKinsey & Company. We thank the

Habere Git

KOÇ ÜNİVERSİTESİ TÜRKİYE’NİN “TRIPLE CROWN” UNVANINA SAHİP İLK VE TEK ÜNİVERSİTESİ OLDU

Koç Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve İşletme Enstitüsü, küresel akreditasyon kuruluşu AACSB International’dan, (Association to Advance Collegiate Schools of Business/İşletme Yüksek Okullarını Geliştirme Derneği) akreditasyon aldı. Daha önce AMBA ve EQUIS akreditasyonlarına da sahip olan Koç Üniversitesi, bu akreditasyonla birlik

Habere Git

Yeni dönem liderlerinin sahip olması gereken iki değer: Empati ve değişimle başa çıkabilme becerisi

Yeni dönem liderlerinin sahip olması gereken iki değer: Empati ve değişimle başa çıkabilme becerisi. CEMS programı hakkında ve CEMS kapsamında yapılan araştırma ve sonuçları üzerine, Dünya Gazetesi’den Didem Eryar Ünlü’nün, İşletme Enstitüsü Yönetici Direktörü Nida Bektaş ile gerçekleştirdiği röportaj için tıklayabilirsiniz. https://www.dunya.c

Habere Git

CEMS MARENOSTRUM 2021

Marenostrum ("Our Sea" in Latin) was a Roman name for the Mediterranean Sea. Today, it is amongst the most important regional Business Forums organised by CEMS students from four top business schools in the Mediterranean Region: Bocconi University, ESADE Business School, Koç University, and Nova School of Business and Economics.

Habere Git

Join us for the CEMS MSc International Management ”Q&A with Current Students” Webinar!

Want to know what it’s like to be a student in our FT Top-20 ranked “CEMS MSc International Management” program at Koç University?

Habere Git

Koç Üniversitesi İşletme Enstitüsü 21. yüzyılın liderlerini yetiştirmekten gurur duyuyor. Öğrencilerimizi vizyon sahibi ve sorumlu liderler olarak mezun ediyoruz.

Nida Bektaş
Yönetici Direktör

İşletme Enstitümüz, dünyadaki İşletme Okulları’nın %1’inden azının sahip olduğu ‘Üçlü Taç’ (Triple Crown) olarak adlandırılan çok özel ve prestijli bir statüye ulaşmıştır. Sizleri Koç Üniversitesi İşletme Enstitüsü programlarımızı daha yakından tanımaya davet ediyorum.

Prof. Şuhnaz Yılmaz Özbağcı
Direktör