Get Connected

Koç Üniversitesi İşletme Enstitüsü öğrencisi olarak, kendinizi dünyanın önde gelen uzmanları tarafından sunulan eğitimle desteklenen disiplinlerarası bir deneyimin içinde bulacaksınız. Enstitünün sahip olduğu seçkin akreditasyonlar sayesinde ulaşabileceğiniz benzersiz bağlantılar size gerçek anlamda küresel bir deneyim sunacak.

DÜNYA ÇAPINDA 100’ÜN ÜZERİNDE KURUMSAL ORTAK
Kurumsal dünyaya, dünya çapında ayrıcalıklı erişim kazanın
GÜÇLÜ ULUSLARARASI PROFESYONEL AĞLAR
Uluslararası seviyede kariyer fırsatlarınızı geliştirin

Prof. Şuhnaz Yılmaz Özbağcı EFMD – EQUIS Akreditasyon Kurulu’na Seçildi(2023-2026)

EQUIS Akreditasyon Kurulu, işletme eğitimi alanında önemli deneyime sahip son derece saygın üyelerden oluşmaktadır. EQUIS Akreditasyon Kurulu, EQUIS akreditasyonu için başvuruda bulunan kurumların Akran Değerlendirme Raporlarını değerlendirir ve onların önerilerine dayanarak, uluslararası düzeyde mükemmelliği yakalayan işletme alanındaki eğitim kur

Habere Git

MIM Sustainable Design Workshop

As Koc University Graduate School of Business, we are delighted to unite a diverse cohorts of CEMS MIM & Koç MIM students coming from various corners of the globe and representing the rich tapestry of our global community, from Austria, Azerbaijan, France, Hungary to Lebanon, Pakistan, Russia, Syria, The Netherlands, and Uzbekistan.

Habere Git

EDUNIVERSAL İşletme Okulları Sıralaması Belli Oldu

Merkezi Paris'te bulunan yükseköğretim alanında uzmanlaşmış küresel bir sıralama ve derecelendirme kuruluşu olan Eduniversal, "Business Schools Ranking 2022 "de en iyi işletme okullarını sıraladı.

Habere Git

Koç Üniversitesi İşletme Enstitüsü Financial Times Sıralamasında Bu Yıl Da En İyiler Arasında Öne Çıkıyor 2023

Koç Üniversitesi İşletme Enstitüsü, en prestijli yayınlardan biri olan Financial Times “Executive MBA” (EMBA) programları değerlendirmesinde 35’inci sırada yer alarak 10 sene üst üste Türkiye birinciliğini elde etti.

Habere Git

İş Hayatinda Gençleri̇n Terci̇hi̇ Hi̇bri̇t Çalişma Modeli̇

---

Habere Git

Koç Üniversitesi İşletme Enstitüsü 21. yüzyılın liderlerini yetiştirmekten gurur duyuyor. Öğrencilerimizi vizyon sahibi ve sorumlu liderler olarak mezun ediyoruz.

Nida Bektaş
Yönetici Direktör

İşletme Enstitümüz, dünyadaki İşletme Okulları’nın %1’inden azının sahip olduğu ‘Üçlü Taç’ (Triple Crown) olarak adlandırılan çok özel ve prestijli bir statüye ulaşmıştır. Sizleri Koç Üniversitesi İşletme Enstitüsü programlarımızı daha yakından tanımaya davet ediyorum.

Prof. Şuhnaz Yılmaz Özbağcı
Direktör