Koç Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Enstitüsü’nün uluslararası akreditasyon kuruluşu AACSB International (Association to Advance Collegiate Schools of Business) akreditasyonunu almış olduğunu sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.

Daha önce Association of MBAs (AMBA) ve EFMD Quality Improvement System (EQUIS) akreditasyonu kazanmış olan enstitümüz, bu yeni akreditasyonla birlikte Türkiye’nin bu alandaki en prestijli üç akreditasyona, “Triple Crown” üçlü akreditasyon unvanına sahip ilk ve tek akademik kurumu oldu. Bu başarıyla birlikte Koç Üniversitesi dünyadaki işletme okullarının ilk yüzde biri arasına adını yazdırmış oldu.

Bu akreditasyon ve bu üç kurum gibi saygın ve prestiji kurumlardan aldığımız diğer unvanlar, çalışanlarımız, öğretim üyelerimiz, öğrencilerimiz, mezunlarımız ve dostlarımızın yoğun çalışmalarının eseridir. Bu seçkin okulda çalışmak ve liderlik etmek benim için büyük bir ayrıcalık. Elde ettiğimiz başarılar hepimize büyük bir tatmin ve daha iyisini yapma yolunda motivasyon veriyor.

Bu vesileyle, sizleri Koç Üniversitesi’nde işletme alanında sunulan seçkin lisans ve lisansüstü programlarını tanımaya, kariyer hedeflerinize ulaşmanıza nasıl katkı sunabileceklerini keşfetmeye davet ediyorum. Uluslararası Öğrenci Kabul ekibimizle bağlantıya geçerek bir telefon randevusu istemek ya da çevrimiçi bilgi seminerlerimize kayıt olmak suretiyle 2021 Güz dönemi veya sonrası için seçeneklerinizi değerlendirebilirsiniz.

En iyi dileklerimle,

Prof. Dr. Zeynep Gürhan Canlı

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı

İşletme Enstitüsü Akademik Direktörü